Υποψήφιοι

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΡΝΑΙΑΣ

Δημοτικοί Σύμβουλοι:

ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, Παραγωγός ανθοκόμος

ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Λογιστρια

ΓΚΑΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πολιτικός μηχανικός

ΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Συνταξιούχος ΟΤΕ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Πολιτικός μηχανικός

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΗΣ, Έμπορος

ΙΓΓΛΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Δασολόγος

ΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Πανεπιστημιακός

ΣΑΝΤΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Φοιτητής

ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Δάσκαλος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΑΣ

Δημοτικοί Σύμβουλοι:

ΑΥΓΟΥΛΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, Υπάλληλος ΟΤΕ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, Νοσηλεύτρια

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Σκηνοθέτης-Αρχιτέκτων μηχανικός

ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, Εκπαιδευτικός

ΜΠΙΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, Δασκάλα

ΠΑΪΠΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Συνταξιούχος πρώην διευθυντής ΟΑΕΔ

ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Ναυτικός

ΤΟΣΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, Τεχνολόγος Πολιτικός μηχανικός

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ-ΑΚΑΝΘΟΥ

Δημοτικοί Σύμβουλοι:

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ), Ηλεκτρολόγος

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, Ιδ. Υπάλληλος

ΖΑΧΑΡΟΥ ΦΩΤΗΣ, Ιδ. Υπάλληλος

ΖΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Υπάλληλος ΟΤΕ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ), Υπάλληλος ΑΤΕ

ΚΑΡΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, Νηπιαγωγός

ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, Υπάλληλος ΙΚΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Χειριστής μηχανημάτων

ΚΟΥΚΟΥΔΑ ΣΟΦΙΑ, Ιδ. Υπάλληλος

ΛΑΖΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, Φύλακας αρχαιοτήτων

ΛΟΥΖΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Σύμβουλος επικοινωνίας

ΝΙΤΣΕ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Συνταξιούχος

ΠΑΝΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, Εκπαιδευτικός

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΜΗΣ, Ελ. επαγγελματίας

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΗ), Ιδ. Υπάλληλος

ΧΑΛΕΒΑ ΛΕΝΑ, Ιδ. Υπάλληλος

ΧΡΥΣΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΛΟΛΑ), Ελ. επαγγελματίας

ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Συνταξιούχος

Δημοτική Κοινότητα Ιερισσού

ΣΙΟΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, Νηπιαγωγός

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Μαθηματικός-Φροντιστής

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Συντηρητής αρχαιοτήτων

ΜΑΤΖΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Αλιέας

Δημοτική Κοινότητα Μεγάλης Παναγίας

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ, Ηθοποιός-Συγγραφέας

ΠΟΛΥΖΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ, Φοιτήτρια

ΤΟΣΚΑΣ-ΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ, Πολιτικός μηχανικός

Τοπική Κοινότητα Γοματίου

ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ, Ελ. επαγγελματίας

ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Ελ. επαγγελματίας

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

ΚΑΡΑΝΤΩΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, Βιοτέχνης

ΣΑΝΤΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, Ιδ. Υπάλληλος

ΣΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Ελ. επαγγελματίας

Τοπική Κοινότητα Ολυμπιάδα

ΒΕΝΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Οικοδόμος

Τοπική Κοινότητα Ουρανούπολης

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, Δημοσιογράφος

Τοπική Κοινότητα Σταγείρων

ΣΚΟΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, Ελ. επαγγελματίας

Τοπική Κοινότητα Στανού

ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ, Οικιακά

Τοπική Κοινότητα Στρατονίκης

ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Δικαστικός υπάλληλος

ΚΑΪΑΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Καθηγητής